NYERTESEK

Fődíj nyertese: Fülöp Anikó - Székesfehérvár


Heti nyertesek:

1. heti nyertes  : Pélyi Rebeka - Göd

2. heti nyertes : Agócs Anna -Nyíregyháza

3. heti nyertes : Tatár Károly - Zalaegerszeg

4. heti nyertes: Bari Laura - Budapest

5. heti nyertes: Kakuk Szabina - Cserkeszőlő

6. heti nyertes: Ferentzi Zsófia - Tótvázsony
 
7. heti nyertes: Insticai - Márton Edit - Sződliget

8. heti nyertes : Papp Balázs - Miskolc

9. heti nyertes : Molnár Zoltán - Kecskemét

10. heti nyertes : Márton Tamás - Kecskemét



Napi nyertesek:

04.20. Hideg Evelin - Mosonszolnok

04.21. Tropsa Judit - Keszthely

04.22. Bodor Rozálisa - Szentes

04.23. Vancsik Anna Barbara - Kalocsa

04.24. Vörös Eszter - Dombovár

04.25. Féja Csaba - Budapest

04.26. Liska Áron - Szeged

04.27. Molnár Dóra - Balassagyarmat

04.28. Boros Nóra - Budapest

04.29. Rubányi Katalin - Kiskunfélegyháza

04.30. Pilián Delila - Taktaharkány

05.01. Kristóf Katinka - Vasvár

05.02. Dr. Kind Gellért - Debrecen

05.03. Vesztergom Zsófia - Székesfehérvár

05.04. Majorné Svarkai Judit - Kunszentmiklós

05.05. Balassa Málna - Budapest

05.06. Bonyai Gábor - Veszprém

05.07. Stofa Anett - Nyíregyháza

05.08. Dévényiné Futó Zita - Nagykanizsa

05.09. Szlama Ágnes - Vác

05.10. Geráth Csilla - Budapest

05.11. Jeszenői Norbert - Budapest

05.12. Gambel Diána Éva - Zalaszentgyörgy

05.13. Dr. Rakaczki Edit - Miskolc

05.14. Wenhard Andrea - Győr

05.15. Somogyi Beáta Kinga - Celldömölk

05.16. Sigmond Tímea - Budapest

05.17. Bertók Réka - Kerepes

05.18. Biláczné Lázár Andrienn - Budapest

05.19. Vargáné Márton Ilona - Budapest

05.20. Ivánkovics Erika - Gyöngyöshalász

05.21. Vincze Nikolett - Széchény

05.22. Fülöp Géza - Budapest

05.23. Szabó - Hevér Eszter - Szentendre

05.24. Soós Bernadett - Székesfehérvár

05.25. Veres Mónika - Budapest

05.26. Rigó Péter - Kecskemét

05.27. Hézer- Varga Ildikó - Budapest

05.28. Simon Mónika - Ádánd

05.29. Tóth Attila Zoltán - Algyő

05.30. Gerát Csilla - Budapest

05.31. Kondorosi Klári - Budapest

06.01. Sólya Gábor - Szeged

06.02. Volnerné Gergely Éva - Kozárd

06.03. Németh Barbara - Szigethalom

06.04. Bahor - Csiri Enikő - Budapest

06.05. Lontai Dora - Budapest

06.06. Szerda Dávid - Érd

06.07. Hatvani Zsuzsanna - Dunakeszi

06.08. Tálos Margit - Tatabánya

06.09. Tihanyi Gabriella - Veszprém

06.10. Gyarmati Mária - Kecskemét

06.11. Tapodi Szabolcs - Kiskunhalas

06.12. Kozmáné Bella Orsolya - Budapest

06.13. Farkas Ferencné - Miskolc

06.14. Takács Géza - Budapest

06.15. Lejer Márta - Vác

06.16. Sári Szilárd - Kunszentmárton

06.17. Valla Csaba - Budapest

06.18. Tökey Krisztina - Szombathely

06.19. Martonyi Éva - Dunavarsány

06.20. Tóthné Póhr Mónika - Tatabánya

06.21. Pál Dorottya - Budapest

06.22. Ökrösné H Henrietta - Solymár

06.23. Győri József - Debrecen

06.24. Tisza Veronika - Budapest

06.25. Palincsák Krisztina - Záhony

06.26. Sebők Zita - Nagykanizsa

06.27. Polgnárné Bodon Dorottya - Putnok

06.28. Rigó Réka - Szolnok

06.29. Zalai Vince - Érd

06.30. Lehotzky Gabriella - Salgótartján